Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord, BNC M/M, 75 OHM, 3m, e zezë

Kodi i produktit:
252238
Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
4040849504242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi:
Ktbmm03

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo reduktuese e dizejnuar për altoparlantë dhe TV, lidhet përmes lidhësit BNC M/ M. Kjo kabllo vjen me impedancë 75 OHM, me gjatësi 3 m dhe me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
4040849504242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi:
Ktbmm03
Lansuar:
15. 1. 2019
Lidhësit:
BNC
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
BNC (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
BNC (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE