Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Reduktues i-Tec USB-C Metal HDMI, 60Hz

Kodi i produktit:
244768
Dizajnuar për:
Celular, tablet, laptop, TV
EAN:
8595611702600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31METALHDMI60HZ
Lansuar:
18. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zgjateni pamjen e laptopit apo kompjuterit tuaj duke lidhur një projektor apo TV nëpërmjet reduktuesit USB-C ose Thunderbolt 3 i cili e transforomon portin në HDMI me 60 Hz frekuencë. Aksesori mbështet rezolucionin 4K UHD me 4096 x 2160 piksela, është përshtatur për të gjitha pajisjet që mbajnë portin USB-C ose Thunderbolt 3 dhe nuk ka nevojë për softuer shtesë për instalim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, tablet, laptop, TV
EAN:
8595611702600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31METALHDMI60HZ
Lansuar:
18. 9. 2018
Lidhësit:
HDMI, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
4K
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
I-Tec

Bashkangjitja Reduktues i-Tec USB-C Metal HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE