Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Reduktues i-Tec USB-C Metal VGA 60Hz

Kodi i produktit:
244769
Dizajnuar për:
Celular, tablet, laptop, TV
EAN:
8595611702594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31METALVGA60HZ
Lansuar:
18. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I-Tec sjell reduktuesin i cili ju mundëson të lidhni një monitor apo projektor me konektorin VGA në laptopin, tabletën apo kompjuterin tuaj me portin USB-C apo ThunderBolt 3. Aksesori mbështet rezolucionet Full HD me 2048 x 1152 piksela dhe është zgjidhja ideale për dizajner grafik dhe përdorues që kanë nevojë për disa monitore në të njëjtën kohë. Aksesori është i lehtë për t'u instaluar pasi që driverat i instalohen automatikisht në sistem, është kompakt prandaj dhe mund të bartet kudo me vete si dhe vjen me ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, tablet, laptop, TV
EAN:
8595611702594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C31METALVGA60HZ
Lansuar:
18. 9. 2018
Lidhësit:
D-Sub (VGA), USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
4K
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
I-Tec

Bashkangjitja Reduktues i-Tec USB-C Metal VGA 60Hz edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE