Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë USB MiniBatt EU, 5V / 9V

Kodi i produktit:
240193
EAN:
8435048431684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MB-ADP-1-USB
Lansuar:
18. 7. 2018
Numri i porteve USB:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MiniBatt sjell prizën me portin USB që ju mundëson të rimbushni pajisjet tuaja elektronike me shpejtësi nëpërmjet teknologjisë FastCharge. Aksesori është zgjedhje ideale nëse ju duhet një prizë kompakte dhe ergonomike për udhëtim apo për të mos ju zënë shumë vend në shtëpinë tuaj. Aksesori vjen i pajisur me 1x port USB me marrje / lëshim të energjisë me kapacitet 100-240V, është ndërtuar me certifikatën CE / RoHs dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435048431684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MB-ADP-1-USB
Lansuar:
18. 7. 2018
Numri i porteve USB:
1
Prodhuesi:
MiniBatt
USB 2.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE