Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte

Kodi i produktit:
160551
EAN:
8595611700699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUBMETAL4
Lansuar:
4 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky USB Hub 3.0 i metaltë është një shtesë e përsosur për laptopët ose kompjuterët të cilëve u mungon numri i caktuar i konektorëve USB të mjaftueshëm. Ofron katër porte të shpejta USB 3.0 për konektimin e një numri të madh të pajisjeve USB. Ofron mbështetje për transfer të të dhënave me normë prej 5 Gb/s (USB 3.0). Ky produkt është i përputhshëm me pajisjet të cilat posedojnë USB 2.0 dhe USB 1.1. Produkti është i përputhshëm me Windows XP, Vista, 7 32 / 64bit, 8 32 / 64bit, 8.1 32 / 64bit, Mac OS X 10.x ose modele të tjera më të avancuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611700699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUBMETAL4
Lansuar:
4 Tetor 2014
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
I-Tec
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE