Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub i-Tec 3.0 4-porte, i zi

Kodi i produktit:
186694
EAN:
8595611701115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUB404
Lansuar:
27 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

i-Tec ofron këtë produkt i cili paraqet një ndihmesë të madhe për të gjithë ju që keni mungesë të porteve të mjaftueshme USB në laptopin ose kompjuterin tuaj. Produkti është i pajisur me porte USB 3.0 dhe ofron bartje të shpejtë të të dhënave. Produkti ofron instalim tejet të thjeshtë. E gjitha që duhet të bëni është thjesht ta konektoni kompjuterin me kabllo dhe gjithçka është gati. Ideal për udhëtime familjare ose biznesi. Avantazh i përdorimit të këtij produkti është madhësia kompakte dhe e përshtatshme. Ky produkt vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611701115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUB404
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
I-Tec
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE