Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte

Kodi i produktit:
184166
EAN:
8595611701092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUB448
Lansuar:
20 Janar 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky HUB i-Tec USB 3.0 është aksesori i përsosur për secilin person i cili posedon një notebook, ultrabook ose kompjuter me mungesë të porteve USB të mjaftueshme. USB 3.0 është posaçërisht i rëndësishëm për bartjen e të dhënave nga kartat e memories USB 3.0 dhe flash disqeve. Avantazhi i përdorimit të këtij produkti është karikuesi i jashtëm i bashkangjitur i cili mund të përdoret për vendosje të të dhënave në hard disqe të jashtme. Dimensionet e këtij produkti janë 112 x 37 x 18 mm ndërsa pesha e tij është 70 g. Gjatësia e kabllos së produktit në fjalë është 120 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611701092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi i prodhuesit:
U3HUB448
Lansuar:
20 Janar 2016
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
I-Tec
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE