Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub MAX MUH4301C, e zezë

Kodi i produktit:
252365
EAN:
8594173121782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1227532
Lansuar:
15. 1. 2019
Numri i porteve USB:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MAX MUH3401C është një USB elegante që do të jetë një ndihmë e madhe për jetën tuaj të përditshme. Kjo do t'ju japë juve dhe kompjuterit tuaj mjaftueshëm porte të USB-së. Pra, harroni shkëputjen dhe futjen e pajisjes suaj USB gjatë gjithë kohës. Me USB HUB MAX do të keni hapësirë ??për të lidhur të gjitha pajisjet e nevojshme. Ai përmban portet 1x HDMI dhe 2x USB 3.0 me funksionalitetin Plug & Play. Falë ndërfaqes USB 3.0, ai mundëson transmetimin e të dhënave në një maksimum prej 5 Gbps. Përputhet me Mac OS, Windows dhe OS Chrome. Dimensionet 79.6 x 42 x 11.5 mm. Tensioni i hyrjes DC 5V. Futja e rrymës 900 mA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594173121782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1227532
Lansuar:
15. 1. 2019
Numri i porteve USB:
2
Porte tjera:
HDMI
Prodhuesi:
MAX
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE