USB Hub MAX MUH4301C, e zezë

Kodi i produktit:
252365
EAN:
8594173121782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1227532
Lansuar:
15. 1. 2019
Numri i porteve USB:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594173121782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1227532
Lansuar:
15. 1. 2019
Numri i porteve USB:
2
Porte tjera:
HDMI
Prodhuesi:
MAX
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE