Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub MAX MUH5501C, e zezë

Kodi i produktit:
252366
EAN:
8594173121799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi:
1227568
Lansuar:
15. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MAX MUH3401C është një USB elegante që do të jetë një ndihmë e madhe për jetën tuaj të përditshme. Kjo do t'ju japë juve dhe kompjuterit tuaj mjaftueshëm porte të USB-së plus një port HDMI dhe lexues të kartelave SD / TF. Pra, harroni shkëputjen dhe futjen e pajisjes suaj USB gjatë gjithë kohës. Me USB HUB MAX do të keni hapësirë ??për të lidhur të gjitha pajisjet e nevojshme. Ai përmban 2 porte USB 3.0 me funksionalitetin Plug & Play dhe dhe karikimin standard USB - deri në 60W. Falë ndërfaqes USB 3.0, ai mundëson transmetimin e të dhënave në një maksimum prej 5 Gbps. Përputhet me Mac OS, Windows dhe OS Chrome. Dimensionet 119.5 x 42 x 11.5 mm. Tensioni i hyrjes DC 5V. Futja e rrymës 900 mA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594173121799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi:
1227568
Lansuar:
15. 1. 2019
Numri i porteve USB:
2
Porte tjera:
Lexues për karta microSD dhe SD, HDMI
Prodhuesi:
MAX
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE