Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub PremiumCord USB3.1 në HDMI + RJ45 + 2xUSB3.0 + lexues SD + PD

Kodi i produktit:
251594
EAN:
8592220014773
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ku31dock05
Lansuar:
8. 1. 2019
Numri i porteve USB:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Konvertor PremiumCord USB3.1 në HDMI + RJ45 + 2xUSB3.0 + kartë SD + portë mbushëse Merrni një përshtatës PremiumCord dhe konverto sinjalin video dhe audio me cilësi të lartë nga një lidhje USB 3.1 tipi C në një monitor, TV ose projektor. Ky konvertus punon si një kartë grafike e jashtme me dalje HDMI. Kjo ju lejon të lidheni me një rrjet Gigabit Ethernet, të përdorni një pajisje USB dhe të mbushni nëpërmjet një lidhjeje PD. Konektorët dalës: RJ45 Gigabit HDMI 2 porta USB 3.0 Slot për kartela memorike SD Mbushës PD. Vetitë kryesore Mbështetje audio dhe video Rezolucioni i imazhit deri në 4K * 2K @ 30Hz. Plug and play Mbështjellës kompakt alumini Gjatësia e kabllit 20 cm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220014773
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ku31dock05
Lansuar:
8. 1. 2019
Numri i porteve USB:
2
Porte tjera:
Lexues për karta SD, HDMI, mbushje PD, RJ-45
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE