Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub SATECHI 4K, HDMI në Type C, i argjendtë

Kodi i produktit:
273336
Besueshmëria:
100
EAN:
879961006891
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi:
ST-CMBPM

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
879961006891
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi:
ST-CMBPM
Lansuar:
25. 10. 2019
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
Satechi
Ueb-i i prodhuesit:
Satechi.net
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE