Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB HUB SATECHI Type-C Pro 4K HDMI

Kodi i produktit:
273337
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8799610068846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi:
ST-CMBPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E projektuar për gjeneratën e fundit të MacBook Pro 13 "dhe 15", si dhe MacBook Air të ri 2018 dhe me përfundimin e tij të aluminit dhe përfundimin e ngjyrave, Satechi Type C Hub është krijuar për të udhëhequr listën tuaj të aksesorëve Apple. Shijoni rezolucion të plotë 4K në një monitor të jashtëm ose TV të lidhur. Thjesht futni kabllon në lidhësin HDMI në shpërndarës dhe shijoni imazhe kristalore. Porti i parë USB-C mbështet Power Delivery dhe shkallët e transferimit të të dhënave deri në 40 Gbps. Për më shumë, kjo pajisje posedon dy porte USB 3.0 dhe lexues kartash microSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8799610068846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
Kodi:
ST-CMBPS
Lansuar:
25. 10. 2019
Numri i porteve USB:
4
Porte tjera:
Lexues për karta microSD dhe SD, HDMI
Prodhuesi:
Satechi
Ueb-i i prodhuesit:
Satechi.net
USB 3.0:
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE