Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Apple Lightning, 2m

Kodi i produktit:
189633
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8592118839129
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Apple sjell në treg një kabllon Lightning e cila mundëson karikimin e pajisjes me shpejtësi të lartë. Kablloja në njërën anë ka një lidhës USB që mundëson transferimin e të dhënave në kompjuter. Kablloja ka një gjatësi prej 2 m.

Vlerësimet

Produkti eshte origjinal dhe kualitet i shkelqyer
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
EAN:
8592118839129
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi:
26553
Lansuar:
21 Prill 2016
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
OEM
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Apple Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE