Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Apple, Lightning në USB, 1m, e bardhë

Kodi i produktit:
216901
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
65465465465465453
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesorë të cilësisë më të lartë për produktet e Apple. Kjo sinkronizimi dhe karikimi mund të përdoret për iPhone, iPad ose iPod tuaj. Cilësi e lartë, gjatësi 1 metër, ngjyrë e bardhë. Kablloja shërben si sinkronizim ashtu edhe karikues njëkohësisht. Ju mund të karikoni me lehtësi dhe shpejt pajisjet tuaja. Kablloja ka USB 2.0 (deri në 480Mbps) dhe një lidhës standard Lightning të siguruar nga produktet e Apple. Duke blerë një kabllo origjinale, ju jeni plotësisht të sigurt për pajtueshmërinë e plotë me produktet e Apple. Kabllo është bërë nga materiale shumë të qëndrueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
65465465465465453
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
MD818ZM/A
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Apple
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE