Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Foxconn, Apple Lightning - USB, 1m, e bardhë

Kodi i produktit:
114954
Dizajnuar për:
Celularë, MP3/MP4 Player, PC
EAN:
8592118064996
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple është prodhuesi kryesor i pajisjeve elegant dhe me kualitet të lartë. Për produktet e saj ofron një gamë të gjerë të aksesorëve të ndryshëm. Këta aksesorë përfshijnë kabllon e lidhjes me një gjatësi prej 1 m. Është kabllo lidhëse e cila në njërën anë ka lidhësin Lightning dhe në anën tjetër lidhësin USB. Kjo kabllo është e përshtatshme për pajisjet Apple si iPhone 5, iPod touch 5, iPod nano 7th e shumë të tjera që kanë lidhësin Lightning.

Vlerësimet

Kualiet dhe Orgjinale. Faleminderit Gjirafa50. No1
Kualitet i mire
Shume mire
Shume mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, MP3/MP4 Player, PC
EAN:
8592118064996
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
MD818ZM/A
Lansuar:
26 Shtator 2012
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
Apple
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Foxconn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE