Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Delock SATA 22-pin (M) në SATA 13-pin (F)

Kodi i produktit:
155554
Dizajnuar për:
Drive (Rom), hard disk
EAN:
4043619651566
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
65156

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja ju mundëson që të lidhni DVD ose CD duke e përdorur një Slim SATA me një port standard prej 22 pin. Është e dizajnuar për pajisjet që punojnë me 5 Volt. Lidhja realizohet përmes porteve SATA 22-pin (M) dhe SATA 13-pin (F).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Drive (Rom), hard disk
EAN:
4043619651566
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
65156
Lansuar:
1 Shtator 2016
Lidhësit:
SATA, SATA 22pin
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 22pin (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Bashkangjitja Kabllo Delock SATA 22-pin (M) në SATA 13-pin (F) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE