Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për antenë PremiumCord, M / F - 15 m

Kodi i produktit:
75289
Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849115158
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pavarësisht nga lulëzimi i erës së komunikimeve wireless, akoma nevojitet lidhja e marrësve të ndryshëm me antena të nevojshme. Prandaj, oferta jonë merr asortimente të markës PremiumCord, ku ka kabllo të të gjitha llojeve madje edhe kabllo klasike për antena. Një nga produktet në vargun tonë është kablloja lidhëse me bosht të përbashkët që përfundon me një kombinim të jacks dhe lidhësve (M / F). Natyrisht, kualiteti dhe standardi i mbrojtjes së rezistencës së plotë është 75 omë. Kablloja ka ngjyrë të bardhë dhe një gjatësi prej 15 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
4040849115158
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15
Kodi i prodhuesit:
8592220007249
Lidhësit:
2
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për antenë PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE