Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Canon LS-123k-MBL, i kaltër

Kodi i produktit:
143517
Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4549292008524
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B001
Lansuar:
21 Dhjetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon LS-123K është kalkulator bazik me dizajn klasik. Ai është i pajisur me ekran të madh LCD me madhaësi 82 x 22.5 mm që shfaq deri në 12 numra dhe është shumë i lehtë për t'u lexuar dhe madhësi të numrave prej 16.4 x 5.3 mm.

Kalkulatori ka karakteristika bazike që përfshijnë përqindjen dhe ndryshimin e shenjave. Poashtu, ai mund të kalkuloj taksat me një buton.

Kalkulatori është i pajisur me baterinë LR44 e cila mund të rimbushet me dritë të diellit prandaj dhe ju mundëson të shihni numrat edhe në rastet kur nuk ka dritë të mjaftueshme ambientale. Nëse e lini të ndezur për më gjatë se 7 minuta pa e përdorur ai fiket automatikisht.

Madhësia e kalkulatorit është 145 x 104 x 25 mm, vjen me peshë prej 119 gram dhe ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4549292008524
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9490B001
Lansuar:
21 Dhjetor 2013
Ngjyra:
Kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
104 x 25 x 145
Pesha:
119
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
82 x 22,5
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
LR44, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE