Karikues me Wi-Fi Belkin Qi, e zezë

37.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.25€ në muaj  

186746
10 artikuj
+

Kompania Belkin është një prej liderëve në krijimin e pajisjeve elektrike praktike për shtëpinë tuaj. Në këtë rast, ajo sjell karikuesin wireless Qi e cila do iu mahnis me performancën e saj të shpejtë dhe dizajnin modern dhe të freskët që do të zbukuroj tavolinën tuaj.


Sorry, the description of the image is missing.

Fast Charging me teknologjinë Qi

Produkti arrinë të rimbush pajisjet tuaja me shpejtësi të lartë nëpërmjet platformës Fast Charging. Poashtu, aksesori është krijuar me teknologjinë Qi e cila iu mundëson të rimbushni pajisjet tuaja të përshtatshme me induktim elektrik pa kabllo. Pas rimbushjes aksesori në mënyrë automatike e redukton përdorimin e energjisë elektrike për t’ju ruajtur nga harxhimet e tepërta.

Sorry, the description of the image is missing.Formë origjinale

Forma e karikuesit është krijuar me një sipërfaqe anti-rrëshqitje që parandalon rrëshiqtjen e pajisjeve dhe, në rast nevoje, mund të rimbush disa pajisje në të njëjtën kohë. Dizajni i saj është zgjidhja praktike për të gjitha pajisjet tuaja. Përdorimi është shumë i lehtë; thjeshtë vendoseni pajisjen tuaja që mban teknologjinë wireless charging ( Galaxy S6, S6 Edge, S7, S8, Nexus 7) mbi këtë karikues dhe prisni derisa të rimbushet.


Sorry, the description of the image is missing.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
745883630080
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Po
Kodi:
F8M747bt
Lansuar:
26 Shkurt 2016
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera