Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti për kartë memorie Integral - 4x SD / MicroSD

Kodi i produktit:
203562
EAN:
5055288430846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
INSD4CARDCASE
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Integral

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë aksesor ju jo vetëm që do të mbroni kartat tuaja të memories kundër dëmtimeve të mundshme, por ua bëni vetes edhe më të lehtë sistemimin e tyre. Kutitë mund t'i përdorni për kartat standarde të memories SDX, SDHC, SD, mikroSDXC, mikroSDHC dhe mikroSD. Kutitë Integral iu ofrojnë mundësi për vendosjen e kartave të memories në mënyra të ndryshme: 4 x SD / 3 x 1 x SD ose mikroSD / 2 x 2x SD dhe mikroSD.

Vlerësimet

Shum e përshtashme për ata që perdorin sd karta . Dhe qmimi i volitshem
Kam marr edhe më heret kët produkt dhe tash prap kam marr sepse shum e mir dhe e përshtatshme për cd karta
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055288430846
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
INSD4CARDCASE
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Integral

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE