Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories SanDisk CompactFlash Extreme, 128GB, 120MB / s

Kodi i produktit:
260581
EAN:
6196591247482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
64
Kodi:
SDCFXSB-128G-G46
Lansuar më:
31. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela e memories njihet me qëndrueshmëri të lartë, transferim të besueshëm dhe të shpejtë të të dhënave dhe cilësi superiore të regjistrimit të videove Full HD. Për përvojën më efikase të leximit dhe shkrimit, Extreme CF përdor teknologjinë më të fundit për të ofruar përvojën më efikase të leximit dhe shkrimit, duke mundësuar shkallën e transferimit të të dhënave deri në 120 MB / s dhe në përputhje me standardin VPG-20, duke siguruar që karta të regjistrojë deri në 20 MB / s video pa rënë nga disa imazhe. Karta ofron një kapacitet prej 128 GB dhe është e përshtatshme për aplikimet më të vështira, si për shembull kur regjistroni një video profesionale Full HD. Karta e memories krenohet me qëndrueshmëri të lartë, të testuar për një sërë kushtesh të temperaturës dhe është në gjendje të përballojë temperaturat nga - 25 deri në + 85 ° C, duke e bërë të përshtatshme për përdorim si në të ftohtë ashtu edhe në diell. Përveç kësaj, është mjaft rezistente ndaj goditjeve dhe vibracioneve. Nëse nuk doni të humbni të dhënat tuaja të ruajtura, Extreme Pro CF është zgjidhja më e mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591247482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
64
Kodi:
SDCFXSB-128G-G46
Lansuar më:
31. 5. 2019
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE