Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Extreme Pro CFAST 2.0 128GB 525MB / s

Kodi i produktit:
213888
EAN:
619659145231
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCFSP-128G-G46D
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

438.50 
Ju kurseni : 151.00   (34%)
287.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartë memorie CFAST 2.0 ultra e shpejtë me kapacitet 128GB. Ofron shpejtësi në lexim deri në 525 MB / s, shpejtësi në të shkruar deri në 450 MB / s. Mbështet specifikimin VPG130. Dimensionet e produktit janë 43 mm x 36 mm x 3.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659145231
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDCFSP-128G-G46D
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme Pro CFAST 2.0 128GB 525MB / s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE