Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston 4GB

Kodi i produktit:
47398
EAN:
0740617118711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
CF/4GB
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 
Ju kurseni : 2.00   (13%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto karta të memories janë një lloj i veçantë që janë dizajnuar për pajisjet portative. Këto karakterizohen me përmasa të vogla, konsum të ulët të energjisë, qëndrueshmëri të lartë dhe qasje të shpejtë në të dhënat e ruajtura. Këto karta kombinojnë avantazhet e hard disqeve dhe memories RAM. Kartat mund të përdoren në kamera digjitale, PDA dhe laptopë. Këto karta janë të përshtatshme për kompjuterë standard. Kapaciteti i tyre është 4GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0740617118711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
CF/4GB
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE