Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Extreme 32GB 120 MB / s

Kodi i produktit:
200974
EAN:
619659123680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFXSB-032G-G46
Lansuar:
25 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 
Ju kurseni : 15.95   (31%)
35.55 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karta e memorie SanDisk Extreme është ideale për tu përdorur në kamerat digjitale dhe video kamerat. Kjo kartë ofron shpejtësi të lartë të shkrimit dhe leximit, si dhe transferim të shpejtë të të dhënave. Karta ofron performancë të lartë edhe gjatë video incizimeve Full HD. Shpejtësia e leximit të kësaj karte është 120 MB / s. Kjo kartë është rezistente ndaj goditjeve, dridhjeve dhe temperaturave. Kapaciteti i saj është 32GB.

Vlerësimet

Kartele e kualitetit te larte
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659123680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFXSB-032G-G46
Lansuar:
25 Tetor 2016
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme 32GB 120 MB / s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE