Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SanDisk Extreme 64GB 120 MB/s

Kodi i produktit:
200975
EAN:
619659123710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCFXSB-064G-G46
Lansuar:
25 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 
Ju kurseni : 28.00   (37%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SDXC Extreme janë karta standarde të cilat karakterizohen me përmasa të vogla, qëndrueshmëri të lartë dhe qasje të shpejtë në të dhëna. Këto karta janë dizajnuar veçanërisht për pajisje portative. Shpejtësia e shkrimit të të dhënave nga kjo kartë është 120 MB / s që mundëson transferim të shpejt dhe të lehtë. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, temperaturave dhe ujit. Kartat kanë kapacitet 64GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659123710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCFXSB-064G-G46
Lansuar:
25 Tetor 2016
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme 64GB 120 MB/s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE