Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 32GB 160MB / s

Kodi i produktit:
147220
EAN:
619659102432
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-032G-X46
Lansuar:
11 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
78.50 
Ju kurseni : 22.25   (28%)
56.25 € * Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.69 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SanDisk Extreme Pro kanë shpejtësinë dhe kapacitetin që iu nevojitet profesionistëve për incizim Full HD dhe 4K. Niveli i leximit të kësaj karte ju ndihmon të arrini ritmin e gjeneratës së re së kamerave profesionale. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, temperaturave dhe ujit. Kartat kanë shpejtësi transferimi prej 160 MB / s që e bën punën tuja më efikase. Kanë kapacitet prej 32GB që iu ofron hapësirë të mjaftueshme për foto dhe video të kualitetit të lartë. Përshtatet lehtë me kompjuterët standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659102432
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-032G-X46
Lansuar:
11 Mars 2014
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 32GB 160MB / s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE