Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 32GB 160MB / s

Kodi i produktit:
147220
EAN:
6196591024328
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-032G-X46
Lansuar:
11 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
78.50 
Ju kurseni : 15.00   (19%)
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SanDisk Extreme Pro kanë shpejtësinë dhe kapacitetin që iu nevojitet profesionistëve për incizim Full HD dhe 4K. Niveli i leximit të kësaj karte ju ndihmon të arrini ritmin e gjeneratës së re së kamerave profesionale. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, temperaturave dhe ujit. Kartat kanë shpejtësi transferimi prej 160 MB / s që e bën punën tuja më efikase. Kanë kapacitet prej 32GB që iu ofron hapësirë të mjaftueshme për foto dhe video të kualitetit të lartë. Përshtatet lehtë me kompjuterët standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591024328
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-032G-X46
Lansuar:
11 Mars 2014
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 32GB 160MB / s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE