Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Ultra 32GB 50 MB / s

Kodi i produktit:
144096
EAN:
6196591059382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFHS-032G-G46
Lansuar:
10 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SanDisk Extreme Pro janë dizajnuar veçanërisht për pajisjet portative. Karakterizohen me përmasa të vogla, konsumim të ulët të energjisë, qëndrueshmëri të lartë dhe shpejtësi të lartë. Këto karta mund të përdoren në kamera digjitale, PDA dhe laptopë. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, temperaturave dhe ujit. Kartat kanë shpejtësi transferimi prej 50 MB / s që e bën punën tuja më efikase. Kanë kapacitet prej 32GB që iu ofron hapësirë të mjaftueshme për foto dhe video të kualitetit të lartë. Përshtatet lehtë me kompjuterët standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591059382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCFHS-032G-G46
Lansuar:
10 Janar 2014
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE