Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Transcend CompactFlash 400 x 32GB

Kodi i produktit:
111245
EAN:
7605578171782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
400
Kodi i prodhuesit:
TS32GCF400

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo memorie ka kapacitet prej 32GB, ofron shpejtësi të leximit prej 90 MB / s dhe shpejtësi shkrimi prej 60 MB / s. Këto karta janë përshtatshme për kamera digjitale dhe video kamera. Mund të përdoren edhe në PDA dhe laptopë. Ju mund të punoni me to në kompjuterë standard. Këto karta janë shumë të qëndrueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578171782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
400
Kodi i prodhuesit:
TS32GCF400
Lansuar:
14 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend CompactFlash 400 x 32GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE