Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Sony G Series CFast 2.0 - 64GB

Kodi i produktit:
229257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi:
CAT-G64-R
Lansuar:
25. 1. 2018
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë e memories me performacë të lartë dhe me çmim tejet të volitshëm, e cila ofron kapacitet të madh dhe shpejtësi marramendëse të shkruajtjes/leximit prej 510 MB-s / 530 MB-s. Nuk paraqet probleme as në transferimin e dosjeve të mëdha si për shembull videot 4K. Kartela ka kapacitet 64 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi:
CAT-G64-R
Lansuar:
25. 1. 2018
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE