Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Samsung Micro SDXC EVO Plus 128GB Klasa 10 + adapter SD

Kodi i produktit:
173314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MC128DA/EU
Lansuar:
11 Qershor 2015
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 
Ju kurseni : 8.00   (10%)
68.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories Micro SDXC EVO Plus të ofruara nga kompania Samsung janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu edhe pajisjet më moderne digjitale. Kjo kartelë është rezistente ndaj temperaturave të larta, ujit, rrezeve X dhe magnetizimit. Këto kartela janë të përshtatshme për kompjuterët standard. Kjo kartë ka kapacitet prej 128GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MB-MC128DA/EU
Lansuar:
11 Qershor 2015
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
UHS I:
Klasa 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE