Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë e memories SanDisk Extreme Pro CFAST 2.0 256GB 525MB/s

Kodi i produktit:
248241
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDCFSP-256G-G46D
Lansuar:
30. 10. 2018
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

878.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kartë memorie shumë e shpejtë, e përshtatshme jo vetëm për kamera digjitale, por edhe për pajisjet moderne të regjistrimit të videos. Përdoret në një shumëllojshmëri pajisje nga kamera digjitale, PDA, laptopë në telefona celularë dhe më shumë. Kjo kartë e memories me kapacitet 256 GB të standardit SanDisk, ka shpejtësi shkrimi deri në 450 MB / s dhe shpejtësi leximi deri në 525 MB / s, si dhe ju lejon të regjistroni video me cilësi 4K deri në 130MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDCFSP-256G-G46D
Lansuar:
30. 10. 2018
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartelë e memories SanDisk Extreme Pro CFAST 2.0 256GB 525MB/s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE