Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartës së memories USB CONNECT IT CI-104

Kodi i produktit:
117552
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594158528841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CI-104
Lansuar:
26 Tetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit e kartës së memories janë duke u bërë gjithnjë e më të njohur për shkak të rritjes së numrit të pajisjeve kompakte që regjistrojnë të dhënat e tyre në këto memorie të lehta për t'u transportuar. Lexuesit e kartave të memories shpejt dhe me lehtësi marrin dhe hedhin të dhënat tuaja të ruajtura në to në kompjuterin ose laptopin tuaj. Sigurisht, ky proces funksionon anasjelltas, dhe ju mund të regjistroni të dhëna nga një kompjuter ose laptop në një kartë memorie kompakte dhe pastaj t'i riprodhoni përsëri në pajisjen tuaj celulare. Lexuesi CI-104 është një model shumë kompakt që duket shumë si një flash drive. Ju mund të lidhni kartat e memories T-Flash, Micro SD / HC, Mini SD, SD / HC, MMC / RS-MMC, MS, MS DUO, MS PRO DUO dhe M2 në këtë produkt. Lidhja me kompjuterin siguron një ndërfaqe të shpejtë USB 3.0 që është në përputhje me versionet më të vjetër 2.0 dhe madje 1.1. Prodhuesi ka zgjedhur një ngjyrë të zezë elegante për këtë model.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594158528841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CI-104
Lansuar:
26 Tetor 2012
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Connect IT
SD:
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Lexues i kartës së memories USB CONNECT IT CI-104 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE