Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuletë për kriptovaluta BitBox

Kodi i produktit:
233320
EAN:
7536462944314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DBB1707
Lansuar:
28. 3. 2018
Prodhuesi:
BITBOX

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një kuletë elektronike për kriptovalutë që ofron vërtetim në dy hapa. Ajo është e mbrojtur nga sulmet me forcë brutale, mbështetje është rivendosur nëpërmjet kartës microSD. Kriptovalutat e mbështetura janë Bitcoin (BTC) dhe Ethereum (ETH, ETC dhe ERC20 tokens). 4ip është futur në epoxy dhe kështu është e mbrojtur në mënyrë të përkryer nga efektet negative të mjedisit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7536462944314
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DBB1707
Lansuar:
28. 3. 2018
Prodhuesi:
BITBOX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE