Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartave AKASA AK-CR-06BK, i zi

Kodi i produktit:
145960
Compact Flash:
EAN:
4710614534520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CR-06BK
Lansuar:
5 Shkurt 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lexuesi Akasa AK-CR-06BK është pajisje multifunksionale për leximin e kartave e përbërë nga gjashtë porte të veçanta, të cilat mbështesin leximin e kartave të tipit Compact Flash (CF I, CF II, Ultra, Extreme, I-Pro, Ultimate MD), Memory Stick (MS Pro, MS Pro Duo, Magic Gate, Extreme Ultra), Secure Digital (SDXC, SDHC, SD, Ultra, Extreme, Elite Pro, High Speed, MMC, MMC Mobile), Extreme Digital (X card, Type H, Type M), M2 (Memory Stick Micro M2) dhe microSD (micro SDHC, micro SDXC, High Capacity). Funksionimi i lexuesit mundësohet direkt nga një USB port i versionit 3.0, duke marrë parasysh mënyrën e lehtë të përdorimit të tij dhe integrimin e kartave ai bëhet pajisje ideale për punët tuaja. Dimensionet e lexuesit janë 85.3 x 49.4 x 18 mm. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614534520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CR-06BK
Lansuar:
5 Shkurt 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
XD:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE