Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartave të memories dhe hub USB - Canyon CNE-CMB1

Kodi i produktit:
228182
EAN:
8717371864507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNE-CMB1
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni një aparat fotografik, videokamerë ose celular që ka kartë të memories dhe kompjuteri juaj nuk ka një lexues të kartës së memories, atëherë juve do ju duhet një lexues i jashtëm. Ky model i prodhuar nga kompania Canyontrajton trajton një total prej 17 formatesh të ndryshme dhe përmban një ndërfaqe USB 2.0. Në të njëjtën kohë, ai shërben gjithashtu si një hub me 3 porte dhe lejon lidhjen e kaskadës. Falë gjeneratës së re të çipave të përdorur, slotet individuale mundësojnë shpejtësi më të larta të leximit dhe të shkrimit për kartat e fundit kompakte me shpejtësi të lartë. Dizajni i hollë dhe kompakt është ideal jo vetëm për udhëtime, përkundër dimensioneve të tij minimale është një lexues i plotë gjithçka-në-një.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717371864507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNE-CMB1
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Canyon
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com

Bashkangjitja Lexues i kartave të memories dhe hub USB - Canyon CNE-CMB1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE