Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lexues i kartave Canyon me USB hub, CNE-CMB1

Kodi i produktit:
228182
EAN:
8717371864507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNE-CMB1
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni një aparat fotografik, videokamerë ose telefon celular që ka kartelë të memories dhe kompjuteri juaj nuk ka një lexues të kartës së memories, atëherë juve do ju duhet një lexues i jashtëm. Ky model i prodhuar nga kompania Canyontrajton ka një total prej 17 formate të ndryshme dhe përmban një ndërfaqe USB 2.0. Falë gjeneratës së re të çipeve, slotet individuale mundësojnë shpejtësi më të larta të leximit dhe të shkrimit për kartat e fundit kompakte me shpejtësi të lartë. Dizajni i hollë dhe kompakt është ideal jo vetëm për udhëtime, përkundër dimensioneve të saj minimale është një lexues i plotë gjithë-në-një.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717371864507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNE-CMB1
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Canyon
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com

Bashkangjitja Lexues i kartave Canyon me USB hub edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE