Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartave CONNECT IT CI-56, i zi

Kodi i produktit:
111901
EAN:
8594158527509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-56
Lansuar:
1 Gusht 2012
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lexuesi CONNECT IT CI-56 është pajisje multi funksionale për leximin e kartave e përbërë nga katër porte të veqanta, ka një USB 2.0 port me normë të transferit deri në 480 Mb / s, dhe portet tjera të cilat mbështesin leximin e kartave të tipit: MS, MS PRO Duo, SD, microSD, miniSD). Lexuesi punon direkt duke u integruar në USB port dhe mbështetë sistemet operative: Windows 98/2000 / XP / Vista / 7, MAC 8.6, Linux 2.4 dhe versionet e tyre të fundit. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158527509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-56
Lansuar:
1 Gusht 2012
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
Prodhuesi:
Connect IT
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Lexues i kartave CONNECT IT CI-56 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE