Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartave të memories ICY BOX IB-868-B, 3.5", i zi

Kodi i produktit:
124080
Compact Flash:
EAN:
4250078186137
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-868-B
Lloji i lexuesit:
Brendshëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 
Ju kurseni : 4.00   (11%)
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi IB-868-B i kompanisë ICY BOX është pajisje multifunksionale për leximin e kartave dhe e përbërë nga porte të veçanta, të cilat mbështesin sistemet SDHC dhe versionet e mobilëve MMC dhe MS. IB-868-B është lexues i kartave i dizajnuar për platforma kompjuterike me dimension 3.5''. Lexuesi 6 komponentësh ofron porte dhe vende për integrimin e kartave të llojit: Secure Digital, SDHC Secure Digital SDXC, MultiMediaCard, RS, microSD, CompactFlash - CFI, CFII, MD, Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Pro Duo dhe në pjesën e përparme ka përte për 1x USB 2.0, një USB 2.0 port për karikim me energji elektrike, një port USB 3.0 dhe një port eSATA për disqet e jashtme, mausët, tastierat etj. Paneli peshon 320 gram dhe ka dimensione 102 x 24 x 120 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4250078186137
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IB-868-B
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
ICY BOX
SD:
XD:

Bashkangjitja Lexues i kartave të memories ICY BOX IB-868-B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE