Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartave të memories AXAGON CRE-S2C, USB 3.1 Type-C, SD / microSD

Kodi i produktit:
240067
EAN:
8595247903808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRE-S2C
Lansuar:
14. 7. 2018
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON CRE-S2C është lexues i kartelave të memories më të zakonshme që përdoren në kamera digjitale apo celularë SMART. Futeni kartelën e memories në njërën prej hapësira të duhura dhe lidheni pajisjen me portin USB-C në laptop apo kompjuter për të transferuar të dhënat tuaja me shpejtësit dhe lehtësi. Aksesori mund të arrijë shpejtësi deri në 12 / 480 / 5000 Mbit / s, mban dritën LED që ndizet kur ta lidhni me pajisje tjera me sukses si dhe ju ofron mbështetje për MMC, SD dhe microSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247903808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRE-S2C
Lansuar:
14. 7. 2018
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
MMC:
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
AXAGON
SD:
Teknologjia:
USB-C

Bashkangjitja Lexues i kartave të memories AXAGON CRE-S2C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE