Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartelave të memories CANYON CardReader CNE-CARD2

Kodi i produktit:
228181
Compact Flash:
EAN:
8717371864255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNE-CARD2
Lansuar:
20. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni një aparat fotografik, videokamerë ose telefon celular që ka një kartë të memories dhe një kompjuter që nuk ka një lexues të kartave të memories, një lexues i jashtëm i kartave të memories është gati për ju. Ky model nga Canyon trajton një total prej 19 formatesh të ndryshme dhe është i pajisur me një ndërfaqe USB 2.0. Me chipset-in e gjeneratës së ardhshme, slotet individuale lejojnë shpejtësi më të larta të leximit dhe shkrimit të kartave më të fundit me shpejtësi të lartë Compact Flash. Dizajni i hollë dhe kompakt është ideal jo vetëm për udhëtime, sepse përshtatet në xhepin tuaj dhe përkundër përmasave minimale, është një lexues me cilësi të plotë All-in-One.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
8717371864255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CNE-CARD2
Lansuar:
20. 12. 2017
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Canyon
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
XD:

Bashkangjitja Lexues i kartelave të memories CANYON CardReader CNE-CARD2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE