Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartelës memorike PremiumCord SDHC

Kodi i produktit:
93645
EAN:
8592220010652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ku3cm01
Lansuar:
30 Qershor 2011
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse posedoni kamerë, videokamerë, telefon apo kompjuter që ka kartelën e memories mirëpo nuk ka të integruar lexuesin e kartelës atëherë për ju është i gatshëm lexuesi i jashtëm. PremiumCord mbështet kartelën memorike SDHC dhe SDXC (më shumë se 32GB deri te 2TB) si dhe formate tjera si: MSPRO-HG Duo 8-bit, kartelën MSXC, xD-Picture Card ™ (xD), duke përfshirë tipin: M +, M dhe H, CF v4.1 me metodë PIO 0 ~ 6, Multi-Word DMA 0 ~ 4, Ultra DMA 0 ~ 6 dhe CF v5.0 me LBA48. Për tu lidhur me laptop apo kompjuter përdorni USB-in 3.0 me normë transferimi deri në 5Gbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220010652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ku3cm01
Lansuar:
30 Qershor 2011
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Prodhuesi:
PremiumCord
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
XD:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE