Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartës së memories CONNECT IT CI-86, i zi

Kodi i produktit:
117550
EAN:
8594158528667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-86
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky lexues i kartës së memories ofron bartjen e shpejtë dhe të lehtë të të dhënave të ruajtura në kompjuter ose laptop. Ky proces gjithashtu funksionon në të kundërt. Kjo kartë paraqet një prej modeleve kompakte më të avancuara dhe përmban një hapësirë për SIM kartë të telefonit. Produkti ofron mbështetje për T-Flash, Micro SD / HC, Mini SD, SD / HC, MMC / RS-MMC, MS, MS Duo, MS PRO Duo dhe M2. Ky produkt vjen në ngjyrë elegante të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158528667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-86
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Connect IT
SD:
SIM:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Lexues i kartës së memories CONNECT IT CI-86 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE