Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i multi-kartave Hama All in One, i zi

Kodi i produktit:
201793
Compact Flash:
EAN:
4007249941244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
94124
Lansuar:
19 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 
Ju kurseni : 1.00   (8%)
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një lexues kompakt i kartë së memories dhe ofron porte për kartat më të shpeshta. Për konektim me kompjuter shfrytëzon konektorin USB 2.0. Ky produkt ofron mbështetje për kartat: CF Type I & II / Microdrive microSD / microSDHC miniSD / miniSDHC (vetëm me përshtatës) MMC / MMC Plus MMC Micro me përshtatës MS / MS PRO / MS select MS Duo / MS PRO Duo / MS PRO Duo HG MS Micro (M2) RS-MMC / RS-MMC 4.1 SD / SDHC dhe SDXC SM xD. Kjo kartë vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4007249941244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
94124
Lansuar:
19 Nëntor 2016
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro Drive:
Micro SD:
MMC:
Pesha [g]:
36
Prodhuesi:
Hama
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
XD:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE