Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lexues kartash Akasa AK-HC-05BK V2, 5.25"

Kodi i produktit:
99348
Compact Flash:
EAN:
4710614532465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-05BKV2
Lansuar:
5 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i brendshëm i kartave AKASA AK-HC-05BK V2 është i pajisur me 6 porte të cilat mundësojnë leximin e shumicës së formateve të kartave të përdorura në ditët e sotme (flash memoriet, SD, micro SD), duke u përshtatur me të gjitha specifikat e tyre. Përveç porteve për leximin e kartave, AK-HC-05BK V2 është i pajisur edhe me një port USB 2.0 dhe 3.0 si dhe një port eSATA, gjë që mundëson lidhjen e tij me pajisje tjera. Ky lexues është i dizajnuar për tu montuar në hapësirën prej 5.25" të kasës së kompjuterëve. Ai përbëhet nga alumini dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614532465
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-05BKV2
Lansuar:
5 Nëntor 2011
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro SD:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Lexues kartash Akasa AK-HC-05BK V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE