Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues kartash Akasa AK-HC-07BK InterConnect EX 5.25", e zezë

Kodi i produktit:
155359
Compact Flash:
EAN:
4710614534841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-07BK
Lansuar:
2 Korrik 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 
Ju kurseni : 9.00   (15%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i kartave Akasa AK-HC-07 instalohet shumë lehtë në hapësirën prej 5.25" në kasë dhe ju mundëson qasje të lehtë. Përpos pjesës për leximin e kartave ka edhe porte USB për rimbushje dhe portet USB 3.0 për lidhjen e pajisjeve shtesë. Kjo pajisje përmban 5 hapësira për leximin e kartelave dhe përfshin Compact Flash (CF I, CF II, Ultra, Extreme, I-Pro, Ultimate, MD), Memory Stick (MS Pro, MS Pro Duo, Magic Gate, Extreme, Ultra), Secure Digital (SDXC, SDHC, SD, Ultra, Extreme, Elite Pro, High Speed, MMC, MMC Mobile, Extreme Digital (X card type H, type M), M2 (Memory Stick Micro M2) dhe microSD ( microSDHC, High Capacity).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614534841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-07BK
Lansuar:
2 Korrik 2014
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro SD:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
XD:

Bashkangjitja Lexues kartash Akasa AK-HC-07BK InterConnect EX 5.25" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE