Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues kartash Akasa AK-HC-07BK InterConnect EX 5.25", e zezë

Kodi i produktit:
155359
Compact Flash:
EAN:
4710614534841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-07BK
Lansuar:
2 Korrik 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 
Ju kurseni : 11.12   (19%)
47.38 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.95 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i kartave Akasa AK-HC-07 instalohet shumë lehtë në hapësirën prej 5.25" në kasë dhe ju mundëson qasje të lehtë. Përpos pjesës për leximin e kartave ka edhe porte USB për rimbushje dhe portet USB 3.0 për lidhjen e pajisjeve shtesë. Kjo pajisje përmban 5 hapësira për leximin e kartelave dhe përfshin Compact Flash (CF I, CF II, Ultra, Extreme, I-Pro, Ultimate, MD), Memory Stick (MS Pro, MS Pro Duo, Magic Gate, Extreme, Ultra), Secure Digital (SDXC, SDHC, SD, Ultra, Extreme, Elite Pro, High Speed, MMC, MMC Mobile, Extreme Digital (X card type H, type M), M2 (Memory Stick Micro M2) dhe microSD ( microSDHC, High Capacity).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614534841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-07BK
Lansuar:
2 Korrik 2014
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro SD:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
XD:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE