Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues kartash Axago CRI-S3, 3.5"

Kodi i produktit:
153497
Compact Flash:
EAN:
8595247902528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRI-S3
Lansuar:
29 Maj 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i kartave nga Axago CRI-S3 është i pajisur me 5 porte të cilat mundësojnë leximin e shumicës së formateve të kartave të përdorura në ditët e sotme, duke u përshtatur me të gjitha specifikat e tyre. Ai mundëson leximin e kartave flash, MMC, SD, xD, micro Drive dhe micro SD. Ajo mundëson edhe transferin direkt të të dhënave në mes tyre. Përveç porteve për leximin e kartave, Axago CRI-S3 është i pajisur edhe me një port USB 3.0. Ky lexues është i dizajnuar për tu montuar në hapësirën prej 3.5" të kasës së kompjuterëve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
8595247902528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRI-S3
Lansuar:
29 Maj 2014
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro Drive:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
AXAGON
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
XD:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE