Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues kartash Axagon Handy

Kodi i produktit:
203997
EAN:
8595247903501
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRE-D4B
Lansuar:
15 Dhjetor 2016
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Axagon Handy është mini-lexues i jashtëm kartash, i cili është i përshtatshëm për leximin e formateve më të përdoruara të kartave të kamerave digjitale, videokamerave dhe telefonave të mençur. Kjo pajisje është e përshtatshme për leximin e kartave microSD, M2, SD / MMC dhe MS. Axagon Handy ka dimensione kompakte dhe peshë të lehtë që e bëjnë shumë praktik për bartje. Po ashtu është i pajisur me lidhës USB 2.0 që mundëson kyçjen në një port USB të kompjuterit apo televizionit për shfaqjen direkte të fotove apo videove tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247903501
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CRE-D4B
Lansuar:
15 Dhjetor 2016
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
AXAGON
SD:
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja Lexues kartash Axagon Handy edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE